Areál průmyslová zóna Baliny Třinec - Konská 

Nevyhovující prostory sídla společnosti JAP TRADING, s.r.o. v Bystřici přivedly vedení společnosti na myšlenku expandovat s výrobním úsekem do prostor třinecké průmyslové zóny "Baliny" a vybudovat zde výrobní a logistický areál sestávající se ze dvou výrobních hal určených pro výrobu a dvou hal pro skladování a manipulaci s materiálem. Pro potřeby manipulace s materiálem dále slouží vykládková hala s vlastní železniční vlečkou.

Součástí komplexu je třípatrová správní budova, kde kromě sociálního zázemí pro výrobu bylo zřízeno rovněž nové celní pracoviště celního úřadu Frýdek - Místek, pobočka Třinec. Celní pracoviště bylo přestěhováno z prostor v Třinci Oldřichovicích, které již přestaly vyhovovat dopravní situaci ve městě Třinci. Koncem roku 2007 došlo k ukončení činnosti pobočky celního úřadu v prostorách vlakového nádraží v centru Českého Těšína a celní obsluha oblasti Českého Těšína je od toho okamžiku zajištěna pracovištěm celního úřadu Frýdek - Místek, pobočka Třinec.

Informace o aktuálním stavu pronajímaných prostor naleznete v sekci Aktuality na www.jap.cz nebo nás kontaktujte na tel. čísle +420558340011 nebo emailu japtrading@jap.cz.

GPS adresa
49° 42' 17,826" V
18° 38'  2,505" E